Aktualności -> executivemba.pl  - Strona główna

Aktualności:


Zapraszamy na Open House Programu studiów MBA

W imieniu Organizatora, mamy przyjemność zaprosić na otwarte spotkanie informacyjne dotyczące Programu studiów MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. To wyjątkowa okazja, aby z bliska poznać wszystkie aspekty tego programu. Rejestracja na wydarzenie już trwa! Spotkanie odbędzie się 8 maja 2024 roku o godzinie 17.00 na platformie MS Teams.

czytaj więcej...

Rozwijaj swoją sieć. Rozwijaj swój umysł. Rozwijaj swoją karierę.

“Premier EMBA” to seria bezpłatnych wydarzeń mających na celu dostarczenie wskazówek i zasobów doświadczonym menedżerom, którzy optymalnych nowych punktów w rozwoju swojej ścieżki kariery. Zapraszamy na spotkanie 25 kwietnia 2024 roku, w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

czytaj więcej...

22. Międzynarodowa Konferencja BMDA - Gdańsk 25-26.04.2024

W imieniu Organizatorów - Zarządu BMDA i Collegium Prometricum, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 22. Międzynarodowej Konferencji BMDA (Baltic Management Development Association) pod hasłem "Mastering the Future: AI Impact on Business Models and Practice". Konferencja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w dniach 25-26 kwietnia 2024 r.

czytaj więcej...

VII Kongres HR 2024 - 10.04.2024

Zbliża się najważniejsze wydarzenie branżowe tego roku – VII Kongres HR 2024! Wyjątkowa możliwość, aby wzbogacić swoją wizję zarządzania zasobami ludzkimi, poznania najnowszych trendów i nawiązania nowych relacji z czołowymi ekspertami 
w dziedzinie HR.

czytaj więcej...

Access MBA event w Warszawie, 21 listopada 2023

Chcesz podnieść poziom swojej kariery i stylu życia? Znamy na to sposób. Studia MBA to najbardziej zrównoważona droga rozwoju kariery i prawdziwie transformacyjne doświadczenie. Access MBA prowadzi profesjonalistów biznesowych takich jak Ty od 20 lat. Skorzystaj z porad ekspertów podczas swojej podróży MBA. Wybierzemy najlepsze opcje MBA. Poprowadzimy Cię na indywidualne spotkania z przedstawicielami szkół biznesu. Wskażemy Ci drogę do przyjęcia na studia MBA.

czytaj więcej...

XXI konferencja Kurs na HR – Nowa Epoka HR: uwolnij niewykorzystany potencjał!

Różnorodność rynku pracy, cudzoziemcy, generacje, kobiety, osoby z ukrytą niepełnosprawnością, sztuczna inteligencja, analityka w HR, jak odkryć i uwolnić ich potencjał? To pytanie, na które odpowiedź poznamy już 19 października br. w trakcie kolejnej – XXI edycji bezpłatnej konferencji Kurs na HR.

czytaj więcej...

QS Connect MBA odwiedzi Warszawę - 5.10.2023

Firma QS, znana z QS World University Rankings i TopMBA.com, organizuje swoje pierwsze wydarzenie QS Connect MBA w Warszawie. Zapoznaj się z ofertą programów MBA i porozmawiaj z reprezentantami szkół biznesu o swoich planach. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 października 2023 w godz. 18:00-21:00 w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie

czytaj więcej...

Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA na UŁ

W imieniu organizatora Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA na Wydziale Zarządzania UŁ zapraszamy do udział w Open House. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 14.09.2023 o godz. 17:00 i będzie wspaniałą okazją by uzyskania szczegółowe informacje dotyczących programu studiów MBA i nie tylko. Patronem wydarzenia jest MBA Portal.

czytaj więcej...

GFKM LEADERSHIP CONFERENCE 2023: ORGANIZACJA JUTRA

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów i liderów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. Tej jesieni skupimy się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie — jak będzie wyglądać organizacja jutra?

czytaj więcej...

Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA UŁ

Zapraszamy serdecznie na Open House Polsko-Amerykańskiego Programu MBA, organizowanego przez Wydział Zarządzania UŁ. To doskonała okazja, aby bliżej poznać ofertę uczelni oraz szczegóły programu studiów.

czytaj więcej...

pokaż:
  • 10
  • 25
  • 50
  • wszystkie
  • wyświetlane od: 1 do: 10