Access MBA event w Warszawie, 21 listopada 2023 -> Aktualności -> executivemba.pl  - Strona główna

Access MBA event w Warszawie, 21 listopada 2023

Chcesz podnieść poziom swojej kariery i stylu życia? Znamy na to sposób. Studia MBA to najbardziej zrównoważona droga rozwoju kariery i prawdziwie transformacyjne doświadczenie. Access MBA prowadzi profesjonalistów biznesowych takich jak Ty od 20 lat. Skorzystaj z porad ekspertów podczas swojej podróży MBA. Wybierzemy najlepsze opcje MBA. Poprowadzimy Cię na indywidualne spotkania z przedstawicielami szkół biznesu. Wskażemy Ci drogę do przyjęcia na studia MBA.

Zarejestruj się na nadchodzące wydarzenie Access MBA One-to-One w Warszawie i otrzymaj pełny pakiet porad za darmo. 21 listopada 2023 roku spotkaj się z przedstawicielami międzynarodowych programów MBA i odkryj możliwości studiowania, które odpowiadają Twoim celom - wszystko w jednym miejscu.

Zabezpiecz swoją przyszłość w Access MBA

Badanie rynku edukacji biznesowej może być zbyt trudne. W Access MBA otrzymujesz w pełni spersonalizowaną, bezpłatną usługę, która pozwala zaoszczędzić cenny czas i wysiłek. Doświadczony zespół konsultantów MBA z Access MBA ocenia Twoje doświadczenie zawodowe i profil. Przed wydarzeniem będziesz wiedział, które szkoły biznesu oferują najlepsze dopasowanie dla Ciebie - a szkoły biznesu będą również gotowe na spotkanie z Tobą.
Każde 20-minutowe spotkanie podczas wydarzenia to okazja, aby zaimponować najlepszemu międzynarodowemu programowi MBA i sprawić, by rozważyli Cię w czasie rekrutacji. W tym roku niektóre z akredytowanych szkół z najbardziej innowacyjnymi środowiskami akademickimi w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polsce i USA obejmują Frankfurt School Of Finance And Management, IESE Global Executive MBA, IESEG School Of Management, IE Business School, Kellogg - WHU Executive, SGH Warsaw School of Economics, SKEMA Business School i wiele innych. 

Dokąd zaprowadzi Cię MBA?

MBA to coś więcej niż dyplom. To podróż rozwoju osobistego, która wyposaża w nowe umiejętności i gwarantuje możliwości zatrudnienia. Liczby mówią same za siebie - 87% absolwentów zgłasza pozytywny zwrot z inwestycji z ukończonej edukacji biznesowej (GMAC). Według najnowszych danych GMAC, 71% rekruterów korporacyjnych zgadza się, że pracownicy z wykształceniem biznesowym zarabiają więcej.
Wybierz drogę MBA i dołącz do nas w Sofitel Warsaw Victoria, Warszawa 21 listopada 2023 roku!

Zarejestruj się bezpłatnie: https://www.accessmba.com/l/iRa