Spotkanie Informacyjne Programu Executive MBA Chicago Booth -> Aktualności -> executivemba.pl  - Strona główna

Spotkanie Informacyjne Programu Executive MBA Chicago Booth

Na studiach Executive MBA organizowanych przez University of Chicago Booth School of Business otrzymasz nie tylko światowej klasy edukację (od jednej z najlepszych szkól biznesu, która zapoczątkowała Executive Education), ale również staniesz się częścią globalnej sieci przyjaciół i znajomych, która zmieni Twoje życie.

Nasz najlepszy w europejskich rankingach program Executive MBA przyciąga najlepszych i najzdolniejszych menedżerów z całego regionu EMEA (Europa, Środkowy Wschód oraz Afryka). Oferuje światowej klasy edukację dla współczesnego biznesu, która pomoże Ci zmienić sposób myślenia, przewodzić i mieć wpływ na świat biznesu, nie przerywając swojej kariery.

Dowiedz się, jak Chicago Booth może pomóc Ci spełnić swoje cele zawodowe w czasie Spotkania Informacyjnego Programu Executive MBA w Warszawie. Na spotkaniu dowiesz się więcej o uczelni i programie Executive MBA oraz nawiążesz kontakty podczas sesji networkingowej z lokalnymi studentami, absolwentami oraz naszymi przedstawicielami działu rekrutacji na studia.

Spotkanie odbędzie się:

19 listopada 2015 g. 19:00 - 21:00

Sofitel Warsaw Victoria,
ul. Krolewska 11
00-065 Warszawa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

ZAPIS SIĘ TERAZ!