Seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie”  -> Aktualności -> executivemba.pl  - Strona główna

Seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie”

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w seminarium „Krótkowzroczność menedżerów - źródła porażek w biznesie” organizowanym przez PAM Center Wydziału Zarządzania UŁ. Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 4 marca 2021 roku o g. 16:00.

Tematyka spotkania koncentruje się wokół krótkowzroczności strategicznej oraz braku przenikliwości zarządczej menedżerów, poszukiwania przyczyn niepowodzeń organizacji oraz traktowania porażki jako naturalnego etapu na drodze do odnowy firmy i osiągania doskonałości. 

Seminaria W drodze do menedżerskiej doskonałości to unikalna inicjatywa integrująca środowisko menedżerów, praktyków biznesu i akademików. Spotkania są okazją do aktualizacji wiedzy dotyczącej najnowszych wyzwań związanych z zarządzaniem oraz inspiracją do samorozwoju. Tworzą miejsce i warunki do dyskusji i wymiany doświadczeń i zostały pomyślane jako połączenie wiedzy akademickiej i prezentacja dobrych praktyk biznesowych.  

Szczegółowe informacje o programie seminarium znajdziecie Państwo na stronie https://pam.uni.lodz.pl/seminaria/krotkowzrocznosc-menedzera  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – prosimy jednak o?zarejestrowanie się przez formularz rejestracyjny.

https://event-unilodz.clickmeeting.com/krotkowzrocznosc-menedzerow-zrodla-porazek-w-biznesie/register

MBA Portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.