Spotkanie Friday@Five 28.11.2014 -> Blog -> executivemba.pl - Strona główna

Archiwum

Spotkanie [email protected] 28.11.2014

Spotkanie Friday@Five 28.11.2014

W ostatni piątek listopada odbyło się kolejne spotkanie z cyklu [email protected] organizowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Gościem spotkania był Pan Janusz Lewandowski – polski polityk i ekonomista. Tematem spotkania był „Global Crisis and Future of the European Union“.

Podczas spotkania uczestnicy mogli poznać poglądy Pana Lewandowskiego na temat źródeł oraz bieżących efektów światowego spowolnienia ekonomicznego.  Znaczna część seminarium była poświęcona na analizę bieżących wyzwań z jakim boryka się gospodarka Unii Europejskiej oraz tego jaki jest wpływ światowego kryzysu na jej kondycję.

Spotkanie zakończyła sesja pytań i odpowiedzi. Uczestnikami spotkania byli studenci programu Executive MBA oraz pozostałych studiów organizowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej a także zaproszeni goście.

Friday@Five w Szkole Bizesu Politechniki Warszawskiej Friday@Five spotkanie z uczestnikami programu Executive MBA w Szkole Bizesu Politechniki WarszawskiejMBA Portal i executivemba.pl objął patronat medialny nad spotkaniem.

Janusz Lewandowski - polski polityk i ekonomista, w latach 2010-2014 komisarz europejski ds. programowania finansowego i budżetu w KE, poseł na Sejm I, III i IV kadencji, były minister przekształceń własnościowych oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego.


: 7 grudnia 2014 | : spotkania MBA