opis programu - Executive MBA Poznań-Atlanta -> Portal o studiach executive MBA - Strona główna

Studia Executive MBA:

Executive MBA Poznań-Atlanta

opis programu

Misja i Cele

MISJA PROGRAMU MBA POZNAŃ-ATLANTA

PROGRAM MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION POZNAŃ-ATLANTA JEST PROGRAMEM EXECUTIVE PRZEZNACZONYM DLA OSÓB PRAGNĄCYCH WYKORZYSTAĆ SWOJE ZAWODOWE DOŚWIADCZENIE DO ZAJMOWANIA POZYJI KIEROWNICZYCH W PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH ORGANIZACJACH I INSTYTUCJACH.

WYKORZYSTUJĄC ODPOWIEDNIE DOŚWIADCZENIE (KNOW-HOW), WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW, PROGRAM ŁĄCZY JE ZE SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĄ MIĘDZYNARODOWEGO WYDZIAŁU UNIWERSYTECKIEGO, W CELU WZMOCNIENIA OGÓLNYCH UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH, DAJĄCYCH SIĘ WYKORZYSTAĆ W KONKURENCYJNYM I DYNAMICZNYM GLOBALNYM ŚRODOWISKU BIZNESOWYM.

 

 

Do głównych celów programu należy umożliwienie jego uczestnikom rozwinięcia i zintegrowania następujących umiejętności:
  1. Umiejętności analitycznych koniecznych w procesie podejmowania decyzji, z uwzględnieniem aspektów lokalnych i globalnych, oraz etnicznej i kulturalnej różnorodności.
  2. Umiejętności oceny funkcjonowania organizacji i rozwijania metod ulepszających jej funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  3. Umiejętności interpersonalne służące skutecznej pracy zespołowej i stanowiące fundament rozwoju umiejętności przywódczych.
  4. Umiejętności przywódcze niezbędne do zwiększenia wydajności innych oraz do generowania zmian i zarządzania zmianami.

 

Nasz program oferuje możliwość zdobycia rozległej wiedzy w dziedzinie zarządzania i ekonomii. W toku studiów następuje rozwinięcie i wzmocnienie zdolności uczestników do efektywnej pracy w multidyscyplinarnych zespołach w globalnym, konkurencyjnym środowisku. Program nauki i szkolenia zostały przygotowane przede wszystkim dla osób, które pracują lub będą pracowały na stanowiskach menedżerskich w przedsiębiorstwach, jak również dla osób, które zdecydowały się zyskać nową specjalizację.
W kursie biorą udział osoby pochodzące ze wszystkich obszarów Polski oraz z zagranicy (Kanada, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone), a jego absolwenci zajmują kierownicze stanowiska w międzynarodowych i lokalnych firmach oraz organizacjach*.

POBIERZ INFORMATOR MBA Poznań-Atlanta