MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 19.1.2019 -> Aktualności -> executivemba.pl  - Strona główna

MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego - 19.1.2019

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, które odbędzie się w sobotę, 19 stycznia 2019 r., godz. 10.00 w Akademii Leona Koźmińskiego.

MBA OPEN DAY w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach. Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda ale także wyzwanie. Warto przed dokonaniem wyboru programu dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami, doradcami edukacyjnymi i absolwentami. Będzie to doskonały czas aby zobaczyć jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kiedy: sobota, 19 stycznia 2019 r., godz. 10.00
Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego
Adres: ul. Jagiellońska 59
Aula Leona Koźmińskiego

Plan spotkania:

10.00 Powitanie gości
10.05-12.00 Co łączy przywództwo z innowacjami - Dr Andrzej Kuśmierz
12.00-13.00 Sesja informacyjna i rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj nasz zespół

Dr Andrzej Kuśmierz

Wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Top500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda. Współzałożyciel i autor programu Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac.

Założyciel i CEO Idea2Business (PreSeed) oraz TTRQ.pl - platformy dla inwestorów prywatnych. Prowadzi doradztwo,  wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej. Jest promotorem oraz recenzentem ponad 100 projektów doradczych i MBA. Jest autorem i współautorem studiów przypadku oraz publikacji naukowych z zakresu strategii, przywództwa i zarządzania zmianą.

Wspiera innowacje, współpracując z funduszami i z naukowcami, którzy chcą zamienić swoje idee w biznes.

Mentor i coach w konkursie dla start upów Intel Business Challenge, Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up. Mentor w programie akceleracyjnym WAW.ac.

MBA Portal objął patronat medialny nad wydarzeniem. 

Liczba miejsc ograniczona.

Udział jest bezpłatny

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz: http://bit.ly/2A3wvX2